Ženski Thor je novi lik koji je preuzeo "titulu" Thora. I usput se prodaje 30% bolje nego stari Thor.
Crni Spiderman je skroz druga osoba koja se u stripovima pojavila kad je Peter Parker umro. Captain America isto novi lik.
Ali i da je u pitanju samo promjena spola, boje kože ili bilo kaj drugo na već postojećem liku opet ne vidim problem. Kontinuitet je u stripovima ionako jako fleksibilan, a opet možeš napravit novog lika koji je i dalje prepoznatljiv i prodaje se.

Ako se naprave zanimljivi likovi u zanimljivim situacijama onda stvarno ne vidim problem u takvim zbilja minimalnim promjenama.