Je, book depository je super, a i na Amazonu se isplati pogledat. Isto tako kad Algoritam ima 2+1 gratis saleove, onda se zaletiš i kupiš hrpu. Meni su TPB-ovi draži od hardcovera ;(
Pravila foruma