Al nemreš to usporedit, stripovi izlaze godinama, najpoznatiji su na tržištu već desetljećima, pa tu i tamo moraš napravit neki shake-up da ljudi ostanu zainteresirani.
Ono kaj je Worthaur stavio gore, sa crnim Supermanom koji je ujedno i predsjednik, su mi totalno fora what-if priče, isto kao i Commie Superman i Nazi Superman.
Ili kad je Bruce Wayne umro (HA, naivci, samo je putovao kroz vrijeme!) pa je Dick Grayson preuzeo ulogu Batmana i dobio se mali predah od klasičnog Batmana, bez da se originalni lik previše promijenio.






Odgovori uz citat