I Spider-Man će u reboot filmu (po ko zna koji put) bit crnac. I meni je to debilizam, sad ih samo konvertiraju u žene i crnce. Ko BioWare i njihove igre. Vjerovatno ima i ostatak svih rasa, pedera, predatora i čega sve ne. Čekam Supermana crnca, to bi rulalo (ili ga možda već ima?!!?)