Izvorno postao Vedro Aj dobro, sve isto mislim samo izbacujem IE. Jel još uvijek ne kužiš? Čovjek je rekao da pati za browserom my god. Nisam rekao glupost i bog. Doslovce si rekao da su svi browseri isti, drugi su ti rekli da je to glupost, što i jest, nakon čega si odmah krenuo u meltdown mode.
Pravila foruma