Izvorno postao Paran0a Rofl. Glupost. Inace Vedrane zasto je ovo najbolji browser ikad? Malo sam gledao i sve sto vidim da je su "moderni" i da nisu implementirali puno toga sto planiraju. Mijenja se boja browsera ovisno o dominantnoj boji stranice koju imaš otvorenu. Dovoljno.
Pravila foruma