= Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
evo skicirat ću:

firefox=chrome=opera=ie

Rofl. Glupost.

Inace Vedrane zasto je ovo najbolji browser ikad?
Malo sam gledao i sve sto vidim da je su "moderni" i da nisu implementirali puno toga sto planiraju.