Izvorno postao Vedro evo skicirat ću: firefox=chrome=opera=ie Rofl. Glupost. Inace Vedrane zasto je ovo najbolji browser ikad? Malo sam gledao i sve sto vidim da je su "moderni" i da nisu implementirali puno toga sto planiraju.
Pravila foruma