Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
Postova
16.340
Re: Vivaldi
Izvorno postao Izgubljeni_v2.0
Slažem se s Vedrom, ionako je više manje sve to isti kurac pa koga boli kurac. A i ovo Vivaldi zvuči baš ko neko cigansko ime, odmah me asocira na Vivax, a ono, jebo te Vivax.
To ne bi napisala najzadrtija seljačina hahaha. Obožavam forum.