= Citat = Izvorno postao Izgubljeni_v2.0 Pregledaj post
Slažem se s Vedrom, ionako je više manje sve to isti kurac pa koga boli kurac. A i ovo Vivaldi zvuči baš ko neko cigansko ime, odmah me asocira na Vivax, a ono, jebo te Vivax.
To ne bi napisala najzadrtija seljačina hahaha. Obožavam forum.