-
Senior Member
My way or the highway
Re: Stolica
Fora je kada vidiš zapravo koliko je kvalitetna kada je izvadiš iz kutije i kreneš slagat. Imam još osam godina garancije i ne znam fakat zašto bih je vraćao trenutno. Kaj Bartuc kaže, ne škripi i ne čuje se ništa, prava goveđa koža, pjena unutra udobna kao i prvog dana, velika možeš se fino zavalit, soma kuna je steal.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma