Prikazujem rezultate 1 do 30 od 192

Tema: Stolica

Threaded View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #11
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Stolica

    To uopće ne izgleda niti udobno niti ergonomski pogodnije.

    I dalje smatram da je ovo bolje:

    I ergonomski i po naslonima za ruke (podesvidi po visini, udobni).
    Slike u privitku Slike u privitku
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •