To uopće ne izgleda niti udobno niti ergonomski pogodnije.
I dalje smatram da je ovo bolje:
I ergonomski i po naslonima za ruke (podesvidi po visini, udobni).
To uopće ne izgleda niti udobno niti ergonomski pogodnije.
I dalje smatram da je ovo bolje:
I ergonomski i po naslonima za ruke (podesvidi po visini, udobni).