Jedino što smo saznali iz trailera je da neće bit Rusa, Njemaca, Britsa ni Japanaca iz ovog što su pokazali. Ostalo se, naravno, ne da skužit iz reveal trailera.
Izvorno postao Windwalker
Jer riječ COD u riječniku znači sranje.
Isto se moglo reć za Battlefield nakon BF Hardline.