E, al koji besramnici. Vidjeli da je EA uspio s BF1, pa se sad i ovi vraćaju u prošlost. Da nije, dobili bi standardni Modern Warfare 6 ili koji već. Al bit će sranje, koji god da je. Jer riječ COD u riječniku znači sranje.
Pravila foruma