E, al koji besramnici.
Vidjeli da je EA uspio s BF1, pa se sad i ovi vraćaju u prošlost.
Da nije, dobili bi standardni Modern Warfare 6 ili koji već.
Al bit će sranje, koji god da je.
Jer riječ COD u riječniku znači sranje.