-
Senior Member
No Mercy
Re: Euro 2016
Tko je to rekao? Ja i dalje tvrdim da nije napravljen nikakav posao. Taj minimalni rast je zbog ulaska u EU, porasta turista, iseljavanja i sl. I dalje se zadužujemo, posao oko povlačenja EU sredstva ne ide nikako, nova radna mjesta se ne otvaraju, zaposlenost pada samo zbog iseljavanja itd. O sveopćem mulju i nesposobnosti imam sreće što još nismo bankrotirali, makar to je blizu jer rast duga se više ne može kontrolirati. Kad zatvore pipu, gotovo je. Tko je je jamio, jamio je.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma