Izvorno postao flander lol reci što oš ali blizzardove igre uvijek nađu način da prežive, pa jebote W3 se dan danas igra, Diablo 2 serveri su još živi i donekle puni što se cijene tiče, pa uvjek možeš na ovim 3rd pary sajtovima nac dobar deal Diablo 2 je nedavno dobio patch lol. Vjerujem da će bez problema opstat, pogotovo jer se radi o PvP naslovu. Hansi kak misliš da su broken? OP?
Pravila foruma