= Citat = Izvorno postao hansi Pregledaj post
solidno optimizirana igra, i lijepo izgleda. gameplay moze bit mrvu glađi, trebali su se jos udaljit malo od team fortressa. mape su meh, al to ce valjda nadopunit. mozda kad bude na 20-30$ uzmem, ako ne umre igra nakon par mjesesci

lol reci što oš ali blizzardove igre uvijek nađu način da prežive, pa jebote W3 se dan danas igra, Diablo 2 serveri su još živi i donekle puni

što se cijene tiče, pa uvjek možeš na ovim 3rd pary sajtovima nac dobar deal