Ak se jede sladoled, jede se Ledo, a ne neki šiptari ili Lidl/Billa jeftine marke.
Ak se jede Ledo, jede se Quattro ili Grandissimo, a ne plebski Twice, Snjeguljica i slično.
Ak se jede Quattro, dobar je skoro svaki, osim Dalmacije (koja ima lavande, ružmarine i slične pizdarije).
Ak se jede Grandissimo, najbolji je ovaj:



Što se vanilije tiče, dobra je ak je žuta (Ledo Grandissimo, naravno).
A ono bijelo što zovu vanilija i stavljaju u Twiceove ili nedajboženajgorisladoledsnjeguljice ne bi dao ni psu.

Macho, King i slični su dobri, pod uvjetom da nisu od bijele 'vanilije'. Al bolje je uzet kutiju Quattro ili Grandissimo i miran si dva-tri dana.