Da se nadovežem na Quattro. Negativna iskustva. Higijenski uvjeti su im strava.
Bratić i tetka kupe neki Quattro onaj s 3-4 okusa, bratić nađe dlaku misli tetkina, baci i nagrabi si novu "porciju" a unutra još veća skovrčana dlačetina.
Mjesecima nakon toga nije kupovao/jeo Quattro. I onda kupi još jedan i pogodite što nađe...
Ja osobno volim svakakve (s tim da nisam probao povrtne tj mrkva, kupus, paprika) samo da nisu oni ledeni (voda+ekstrakt).
Recimo Pistacija mi je dobra. I ona vanilija s komadima čokolade (što zovu Starcciatella). Kava isto. Jagoda kako koji, višnja je isto ok, vanilija, čokolada, kivi, banana, malina, kupina...





Odgovori uz citat