= Citat = Izvorno postao Kid A Pregledaj post
Jebote forum na umoru, bukvalno smo onak ko zadnja ekipa oko ponoci prije nego sto ce se kafana zatvorit a neki retaj od 40 godina uporno pili o 30 fpsa, black barsima i rezoluciji. Fakat koga briga, sad cu se ja nekom unosit u lice ej sto igras to tako, sto ne ovako

Pa u pravu si, jedino što me shvaćaš preozbiljno i bezobrazan si. Možeš lagano retaju popušiti kiflu.

Zamijenili ste forum sa skupom uzajamne podrške. Ako netko nije u stanju prihvatiti tuđe mišljenje onda neka ne čita. Ja sam čitao godinu dana kako je taj naslov dolazak Boga. Sad kad nije mora se biti kuš ili koji k. Jebate ko djeca ste od deset godina pa šaljete ljude u kurac ako vam ne idu uz dlaku.