Pa u pravu si, jedino što me shvaćaš preozbiljno i bezobrazan si. Možeš lagano retaju popušiti kiflu.
Zamijenili ste forum sa skupom uzajamne podrške. Ako netko nije u stanju prihvatiti tuđe mišljenje onda neka ne čita. Ja sam čitao godinu dana kako je taj naslov dolazak Boga. Sad kad nije mora se biti kuš ili koji k. Jebate ko djeca ste od deset godina pa šaljete ljude u kurac ako vam ne idu uz dlaku.





Odgovori uz citat