Jebote forum na umoru, bukvalno smo onak ko zadnja ekipa oko ponoci prije nego sto ce se kafana zatvorit a neki retaj od 40 godina uporno pili o 30 fpsa, black barsima i rezoluciji. Fakat koga briga, sad cu se ja nekom unosit u lice ej sto igras to tako, sto ne ovako