= Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
d
TLoU Multi

Pošto sam story odavno prošal za platinu mi je ostao samo multiplayer pa eto...

a ono fora je, zabavan i sve, al ima tih nekih sitnih tehnikalija, recimo ciljanje, ne razumijem kako frajera sa pola metra,ma ni tolko sa sačmaricom nemogu one-shotat, ili recimo fulam ga skroz, a ciljnik je lijepo na meti, iste stvari su mi se dešavale i sa pištoljima, ciljik je lijepo na meti ali ne, igra registrira promašaj.

Granate koje su IMBA, nerazumijem zašto su ostavili mehaniku za granate da se mogu sijat po mapi, dakle u SPu ih možete korisit ko mine, u multiju mi je to bezveze, frajer stavi granatu u jebeni suply box i rokne te, znalo mi se desit da sam po 5 granata za redom pokupio lol, trebali su ostavit tradicionalno baciš-eksplodira. Moltolijev koktel je isto imba, one shota te bez obzira dal ga dobio direkt u facu ili bio na rubu aoe opsega.
Ovo prvo što kažeš, nisam iskreno primijetio - headshotovi i sačma rade kako treba, iskusio to na vlastitoj koži. Možda prevelik ping?. A ovo sa sijanjem granata po mapi je meni baš gg - i sam sam sredio par likova na taj način + moraš biti uvijek dodatno oprezan kada kupiš streljivo + paziš da se ne rasipaš njime = bolji survival element. I nije to toliko često, barem ne u mečevima koje sam ja igrao - tu i tamo se dogodi, al' ništa što bi iritiralo. Općenito mi je MP odličan baš zbog tog izraženog taktičkog elementa - ako ekipa od 4 malo razmišlja di, što i kako, baš se može ownati neuigrani tim.