DA3 mu je u biti najveća konkurencija. Ja znam da će biti smeće. I ti znaš.
Ali Amer i W3DR4N će radije kupiti DA3 i dizati ga ispred Witchera (iako mu neće biti ni blizu), čisto zato jer su ga Ameri napravili i jer će sadržavati 'vrhunske' romanse i pederizme.
Kvaliteta nije uvijek ključ uspijeha. Jer da je, nitko živ ne bi kupovao X-Boxove, već samo PS-ove. Ali u Americi, X-Boxova ima znatno više, a svi znamo da Amerika pokreće svijet.






Odgovori uz citat