= Citat = Izvorno postao rejndjer Pregledaj post
ja stvarno neznam postoji li igra za koju bi dao pare osim witchera 3.

DA3 mu brijem nije nikakva konkurencija jer je svaki nastavak witchera do sad izlazio u isto vrijeme kad i DA nastavak i witcheri su oduvijek bili bolji.
DA3 mu je u biti najveća konkurencija. Ja znam da će biti smeće. I ti znaš.
Ali Amer i W3DR4N će radije kupiti DA3 i dizati ga ispred Witchera (iako mu neće biti ni blizu), čisto zato jer su ga Ameri napravili i jer će sadržavati 'vrhunske' romanse i pederizme.
Kvaliteta nije uvijek ključ uspijeha. Jer da je, nitko živ ne bi kupovao X-Boxove, već samo PS-ove. Ali u Americi, X-Boxova ima znatno više, a svi znamo da Amerika pokreće svijet.