Ali forum je postao kaljuža samo takva. Sve se svodi na igra ti je preteška i nemaš ukus. Nek rađe stoji mrtav, nego se ovako koprca u govnima.
Ali forum je postao kaljuža samo takva. Sve se svodi na igra ti je preteška i nemaš ukus. Nek rađe stoji mrtav, nego se ovako koprca u govnima.