= Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
Da, zato svako malo čitamo po gameskim portalima ova igra bu išla u 900p i 30 fpsa, ova u 720p itd. Znam, istina boli ali kaj ti ja mogu. Nisam ja kriv, majke mi. Ali vama konzolašima grafika i tak ne igra nikakvu ulogu pa ne vidim čemu strka. PC master race .
Jer totalno skužiš razliku između 720p, 900p i 1080p na prosječnom TV-u od 2 soma kn s 3 metra udaljenosti. Rezolucija ti jedino igra ulogu ako imaš golem (skup) TV ili koristiš konzolu na monitoru. Al' kao da ona u konačnici definira vizualni dojam - The Order je čista perverzija.