Ma uopće ne sumnjam da će za konzole izlaziti grafički dobre igre...oni će ako treba izbacivati igre od 100 gb kako bi kompenzirali hardversku manjkavost. Ali ako se sjetiš osam jezgreni procesor je u ono vrijeme bio apsolutno ćudo koje je tek zadnjih godina postao mainstream na PC-u. Upravo je taj višejezgreni procesor gurao nabrojane igre. U početku je ta arhitektura bila nepoznanica programerima ali ova sadašnja im je dobro poznata. Čisti PC na smanjenom taktu, praktički laptop . Ne vjerujem da oni tu imaju što puno ovladati. Tu je OS koji prvenstveno guši novi box. Bojim se da CPU na samo 1.6 GHZ-a tj. 1.75 kod boxa koji opet ima daleko slabiju grafiku, nije neka sreća pa makar i na osam jezgri. Ali kao što rekoh, sreća za PC igrače koji će igrati nezahtjevne portove tj. multiplatformske naslove.