Onda bi mogao dati spoder manu sansu, ja sam od AK odustao nakon par sati, pre dosadna, pre naporna, mrtvi grad, glupi tenk, kontrole kao da su za neprijatelja radili, jedino je grafa vgg... I glideanje...
Pravila foruma