Ja koristio u Španjolskoj jer mogu. I kod nas u Šparu. Jer mogu. Kad se još malo to uhoda, bit će fora. Npr. razne trgovinske kartice možeš pohranit u njega umjesto da ih sve nosiš sa sobom, pa ti javlja ako negdje imaš neki popust itd.