Ja koristio u Španjolskoj jer mogu. I kod nas u Šparu. Jer mogu. Kad se još malo to uhoda, bit će fora. Npr. razne trgovinske kartice možeš pohranit u njega umjesto da ih sve nosiš sa sobom, pa ti javlja ako negdje imaš neki popust itd.
Ja koristio u Španjolskoj jer mogu. I kod nas u Šparu. Jer mogu. Kad se još malo to uhoda, bit će fora. Npr. razne trgovinske kartice možeš pohranit u njega umjesto da ih sve nosiš sa sobom, pa ti javlja ako negdje imaš neki popust itd.
Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz