Ne smanjuješ sve, samo ono što troši vram preko 3 gb, u stvari sve prepustiš geforce experienceu, postaviš tamo da ti automtaski podesi sve detelja za svaku igru i ne radiš baš ništa.
Opet dalekooooo bolje nego GTX 1050 ti, neusporedivo.
Kaj se i3 8100 tiče i BF1 tu nema nikakvih problema




Odgovori uz citat