= Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
Kaj ti briješ Tenk?
A kaj ti brijes? U gotove konfe se stavljaju najlosije tj. najjeftinije komponente i obicno nesmijes nista sam prckat da ne izgubis jamstvo....
Bolje je bartucu da kupi komponente zasebno i sam slozi ali to se njemu ocito neda...