Pa, GTX 1060 i je za high i max na 1080p, đaba je na njoj furati niže detalje u večini igara kada je čip dovoljno jak. Pa moja R9 380X s 4GB što je rang GTX 1050 Ti 4GB jpš uvijek sve gura sasvim solidno na srednjim i višljim detaljima, 1060 je osjetno jača.
Nije fora uzeti grafdu koja može gurati visoke detalje pa onda smanjivati jer eto nedostaje rama.





Odgovori uz citat