Sestra mi rekla kupit sat za rođendan al hoće da sam odaberem.
Skužio sam da su mi svi satovi sa “kronograf” u nazivu dost jebeni.
Ovaj mi se dost sviđa od Nautice
https://www.satovi.com/proizvod/nst-09/NAI16502G
Kaj ima još takvih jebenih kronografa u rasponu od 900-1500kn?






Odgovori uz citat