Taj Khabib mi je daleko najveća zvijer među borcima. Brijem da nikome nije svejedno uć u kavez sa njim. Piše da je Rus, al brijem da je Čečen ili tak neki vrag. Vidio sam da trenira sa medvjedom![]()
Taj Khabib mi je daleko najveća zvijer među borcima. Brijem da nikome nije svejedno uć u kavez sa njim. Piše da je Rus, al brijem da je Čečen ili tak neki vrag. Vidio sam da trenira sa medvjedom![]()