Marijanović to ti je ful mali kebab, ta pekara (odnosno taj prodajni prostor) je jako blizu gimnaziji pa prodaju mali kebab za manji cijenu zbog klinaca. U ZGu mema kebaba ispod 25kn.
Izvorno postao Vedro
U povrću i sviježem mesu koje nije pakirano nemaš tih sranja. To smeće se ovdje zove dery, ne znam kak u hrvatskoj to kažu.