-
Senior Member
You have been warned
Re: Mišonja
Koji kurac tenk, ja sam na rakovcu skoro svaki dan.
Ovo me šokiralo. Živiš na rakovcu ili?
I kaj svi briju na Ali Kebaba, to je doslovno isti kebab ko i taj kod Vuljanića i ko onaj u prečkom i ko skoro svaki kebab u Hrvatskoj. Isti je dobavljač koji svima da iste recepte za iste umake. Abra Kebabra je jedini za koje znam da rade baš svoj kebab.
Vedrane, Ivan je u pravu, ak se zabrane te fosfare ode kebab ajbok. Ili, ne znam, morat će smslit novu recepturu koja ne koristi fosfate za održavanje “svježine”. Baš me zanima kaj će se prije dogodit.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma