= Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
Ne treba im visok asic quality kad im kartice ionako malo troše.
da,manje troše ali zašto u najnovijoj verziji gpu-za nema asic quality?
imam skor u superposition sličan rx 480,budem stavio ovdje,nešto malo veći,ali imam lošiju hynix memoriju za razliku od rx 480 koja ima samsung memoriju,i još imam 5gb manje memorije,sve je na strani rx 480 osim nešto manje potrošnje i grijanja,i cijene