Zotac je, ako se ne varam, nekadašnji GeTac. nVidia pandan GeCube/GeXcube Radeonioma. Dobar brand.
Samo, ja sam mislio da je njih kupio Gainward kao i one PointOfView ili kako se se već zvali.
Zotac je, ako se ne varam, nekadašnji GeTac. nVidia pandan GeCube/GeXcube Radeonioma. Dobar brand.
Samo, ja sam mislio da je njih kupio Gainward kao i one PointOfView ili kako se se već zvali.