-
Senior Member
No Mercy
Re: AMD Vega
Vega je kasnila godinu dana tak da se ne bi previše pouzdao da će driveri donijeti neki značajniji napredak, imali su ih vremena srediti. Ustalom to je i dalje stara GCN arhitektura. RX 470/480 kada je izašao imao je odmah nakon mjesec/dva odlične drivere i performanse se do danas nisu značajnije mijenjale.
Da kupujem radije bi kupio nešto provjerene, dokazano i na manjem TDP-u nego molio za bolje drivere koji bi opravdali toliko ulaganje. Skupa je to roba osim ak nisi novac našao na cesti pa te zaboli kaj kupuješ. GTX 1080 za 4500 kn je daleko bolji izbor od Vege 64. Vega 56 i GTX 1070...to bu mo znali kad dobijemo konačne cijene, problem je kaj su GTX 1070 debelo precijenjene zbog rudarenja pa više i nisu preporuka.
Pravila postanja
- Ne možeš stvarati nove teme
- Ne možeš odgovarati na postove
- Ne možeš slati privitke
- Ne možeš mijenjati svoje postove
-
Pravila foruma