Nemereš tak žednu i toplu grafu ubaciti u kućište bez ventova. Nisu ti preglasni ni jeftiniji i sigurno su manje glasni od grafe dok se igraš. Kad budeš imao viška lovce ubaci još 1X8 gb istog rama, šteta kaj nisi odmah kupio 2X4 gb, jer između 8 i 16 gb nema bitne razlike u gamingu ali između jednokanalno vs dvokanalno ima i to dosta kada je taj procesor u pitanju. Za početak ostavi otvorenu bočnu stranicu na kompu.