Izvorno postao dugi puno toga, uvijek se nešto igra. Ak voliš pravit konzole od kompova ok, al propuštaš dosta dobrih igara. @Hex Izgleda da ne možemo igrat demo pes. Kupit ću onda i fifu novu jbg pa ćemo razbacat koji gejm
Pravila foruma