Ja sebi jučer naručio ovaj
https://www.elipso.hr/audio__video/t...G-49VLE6621BP/
49", Direct LED kaj je dosta bolje od edga, 600hz, jeftin
Prodao staru plazmu, dosadila mi. Također mijenjao RX 470 koju sam platil 1500 kn za GTX 1060 6gb gigabyte gaming g1 stra mjesec dana kojih nema ispod 2500 kn i to grafa za grafu, bez nadoplate...zahvaljujući ovom ludilu sa rudarenjem. Dolovno mi je trebalo deset minuta za azmjenu prek njuškala

. Selim 90% gaminga na TV iz kreveta. I tak su to sve konzolaški portovi. Na monitor bum bacal poneki RTS ili ak se vratim WOT-u. 49" mi izgleda baš taman za igranje sa tri metra a na full HD bum to mogao još godinama bez ulaganja.