Kaj točno ne valja sa VW-om? Pa Golf i Caddy imaju odličan resale value i skroz su ugodni za vožnju.
Ima ih i cijela hrpa na tržištu tako da je najmanji problem pronaći zamjenski dio.
Shvatio bih da je u pitanju Audi, ali VW je skroz ok.