Kaj točno ne valja sa VW-om? Pa Golf i Caddy imaju odličan resale value i skroz su ugodni za vožnju. Ima ih i cijela hrpa na tržištu tako da je najmanji problem pronaći zamjenski dio. Shvatio bih da je u pitanju Audi, ali VW je skroz ok.
Pravila foruma