Ma teška je za popizdit. Recoil na kalašu ode uneboAli atmosfera rata je fun. Ma to zelenilo i Vietnam okruženje i oružja su fora. Treba probat helijem letit. Je li se može probat? Skužio sam da nešto gadno para iz zraka
Nekak me strah da ne nazvršim negdje u šumi
![]()





Odgovori uz citat