u stvari sad je max 52 u gamingu, nemerš vjerovat ali prelaskom sa 380X na RX 470 pala temp. za 8 stupnjeva procesuru na istom kloku u istim uvjetima. Puno znači hladna grafa koja ne grije kućište.
Jel' to neka 470 s stock AMD hladnjakom, mislim jel ona što baca topli zrak van?