Pa svatko se navikne na sve, to je stvar psihologije, ali ne znači da je dobro.

Vi kao da ne shvaćate da je veći monitor s razmjerno većom rezolucijom ista stvar kao manji s razmjerno manjom. Sve šta se dešava je da je slika veća s istom kvalitetom. Kao da ste slabovidni pa vam trebaju toliko veliki monitori. Po meni, 24'' je savršeno i sve puno iznad toga je preseravanje. Uostalom, prilično sam siguran da je monitor od 32'' štetan za oči.