Jedini koji su zbilja kiksali su bili bekovi - Srna i Strinić. Lijevog beka nemamo od '98., ali Strinić je bar OK u fazi napada. Srna nije dobar obrambeno, a već par natjecanja i u napadu i ja bi bio najsretniji na svijetu kad bi mogao izmisliti vremenski stroj, otići jedno 6 godina unatrag i objasnit mu da odskakuće od reprezentacije. Ditto za Olića i Pletikosu, ali oni su bar sad odustali.

Sudac je totalni idiot - onaj faul u 3. minuti nad Modrićem je čisti žuti, a onaj u 60. i nekoj kad je Turčin koji je friško ušao uletio kramponima u nečiju nogu čisti crveni. Da ne pričam kako bi normalna osoba poslala Ćorluku van terena nakon druge epizode hemofiličnog napadaja.