= Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
Brijem da ću ubost nešto za guštanje samo, ne bum se navažao sa tim okolo.
Ovo se ne kvari valjda
Brtve.

Ali taj problem je zapravo možda bilo na starijim generacijama samo. U svakom slučaju nezgodno je to što ako se dogodi nešto blizu bloka motora, treba povaditi gro toga da dođeš do njega jer je duboko na dnu. Mislim da je i svijećicu promijeniti zajebano.