Quick play sa pugovima je katastrofa, svi bi igrali dps, nitko support.
Ali u punom timu je prezabavna igra.
Ali treba vidjet kako ce ranked napraviti i kakva ce biti meta, ako svi heroji budu korisni, bar na nekim mapama, bit ce to dobro.
Quick play sa pugovima je katastrofa, svi bi igrali dps, nitko support.
Ali u punom timu je prezabavna igra.
Ali treba vidjet kako ce ranked napraviti i kakva ce biti meta, ako svi heroji budu korisni, bar na nekim mapama, bit ce to dobro.