Izgubljenog nemoj slušat, sebi je kupio neko govno 1368X768 rezolucije unatoč našim prijedlozima i unatoč našem užasavanju takvom odlukom. Čovjek valjda gleda HTV program na njemu, LOL.
Izgubljenog nemoj slušat, sebi je kupio neko govno 1368X768 rezolucije unatoč našim prijedlozima i unatoč našem užasavanju takvom odlukom. Čovjek valjda gleda HTV program na njemu, LOL.