Izvorno postao marijanovic Nego, zašto MIDI tower kejs ako ideš već na "workforce" komp? Uzmeš mATX pa da i liči na nešto. Zbog M2 kojeg nemaju male ploče. Uglavnom treba malo srediti onu konfiguraciju.
Pravila foruma