= Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar2 Pregledaj post
@čovjek koji kupuje: konfa od marijanovica je super, samo gledaj da piknes bar 23'' monitor. takoder, gledaj 16:9 monitore osim ak nemaš baš neki posebni razlog za 16:10 (24, 26'')
@vedro: preporucit covjeku konfu s diskom od 120GB je podmuklo. stane mu gore gta5, OS i dve sezone x264 serije lol.
Što je podmuklo? HDD treba. haha!
Ajde sada ti složi gejming komp za 6000 kuna sa 27 inča monitorom. Čekam...