dok god android ne prisvoji (ako smije zbog patenta) samo jedan gumb na dnu mobitela, bio on fizički ili touch, za mene će iOS rektat anđu.
Izvorno postao Systematic Reverse ja bih uživao u slatkoj parici.
Pravila foruma